انواع جاروبرقی های صنعتی شرکت آذر جارو به شرح زیر می باشد برای دیدن اطلاعات بیشتر جارو برقی صنعتی  روی عکس  یا بیشتر بخوانید کلیک نمایید.

دو موتوره تر و خشک

انواع جارو برقی صنعتی

 جارو برقی  صنعتی دو موتوره تر و خشک

جاروبرقی صنعتی دو موتوره با کاربرد تر و خشک( آنا)مدل : 82WD

تنها دستگاه جارو برقی صنعتی دارای نشان ملی استاندارد ،با دو کاربرد خشک و تر و خشک ،مکنده قوی جهت مکش مایعات و گرد و غبار دارای موتور های پیشرفته دو پروانه سایکلون با پروانه جداگانه جهت خنک کردن موتور ،انتخاب ایده آل برای محیط های صنعتی و محیط های بزرگ

جارو برقی صنعتی فوق تنها جاروبرقی است که با دو کارکرد خشک و تر و خشک توانسته نشان ملی استاندارد را اخذ کند. با مکنده ای فوق العاده قوی مایعات ،گردو غبار اجسام خرد و ریز را براختی و در کمترین زمان ممکن و در نهایت تمیزی و کیفیت با بهترین بهره وری کاری محیط های بزرگ را در اختیار اپراتور قرار میدهد.

موتورهای پیشرفته جارو برقی صنعتی آنا

با موتور های پیشرفته و دو پروانه سایکلون همچنین پروانه خنک کننده موتور. بهترین جاروبرقی صنعتی برای محیط های خیلی بزرگ و صنعتی می باشد.

قیمت 14,200,000 ریال

سه موتوره تر و خشک

انواع جارو برقی صنعتی

جاروبرقی صنعتی سه موتوره با کاربرد تر و خشک آنامدل : 83WD

تنها جارو برقی صنعتی دارای نشان ملی استاندارد ،با دو کاربرد خشک و تر و خشک ،مکنده قوی جهت مکش مایعات و گرد و غبار دارای موتور های پیشرفته دو پروانه سایکلون با پروانه جداگانه جهت خنک کردن موتور ،انتخاب ایده آل برای محیط های صنعتی و محیط های بزرگ

جارو برقی صنعتی فوق تنها جاروبرقی است که با دو کارکرد خشک و تر و خشک توانسته نشان ملی استاندارد را اخذ کند. با مکنده ای فوق العاده قوی مایعات ،گردو غبار اجسام خرد و ریز را براختی و در کمترین زمان ممکن و در نهایت تمیزی و کیفیت با بهترین بهره وری کاری محیط های بزرگ را در اختیار اپراتور قرار میدهد.

موتورهای پیشرفته جاروبرقی صنعتی آنا

با موتور های پیشرفته و دو پروانه سایکلون همچنین پروانه خنک کننده موتور. بهترین جاروبرقی صنعتی برای محیط های خیلی بزرگ و صنعتی می باشد.

قیمت 17,200,000 ريال

جاروبرقی صنعتی دو و سه موتوره تر و خشک اتوماتیک آنا – دارای کیت اتوماتیک

اولین و تنها جارو برقی صنعتی دارای نشان ملی استاندارد ایران مدل :P82WD – P83WD

جارو برقی صنعتی دو منظوره با مکنده ای بسیار قوی جهت مکش گرد و غبار انواع مایعات داراری دو موتور پیشرفته سایکلون خارجی با فناوری روز بوده. زیرا همزمان با کارکرد دستگاه جاروبرقی صنعتی خنک شدن دستگاه با هوای پاک انجام می گیرد و این عملکرد باعث طول عمر دستگاه میگردد. همچنین باعث بازدهی بیشتر در کارکرد دستگاه شده و این مزیت توانایی کارکرد طولانی مدت را به موتور جاروبرقی صنعتی می دهد.

دستگاه جارو برقی صنعتی فوق بهترین گزینه برای مصارف صنعتی در محیط های بزرگ با تنوع کارکرد و جمع آوری مقادیر زیاد خاک و آب و انواع مایعات به جهت داشتن مخزن بزرگ و تخلیه سریع و آسان مخزن با شیر تخلیه روی مخزن همچنین داشتن کلید off/on مجزا برای هر موتور جهت تنظیم مکش هاس مختلف، با شنارو محافظت موتور در برابر رطوبت.

عملکرد جارو برقی های صنعتی اتوماتیک:

دور بالای موتور الکترو موتورهای جارو برقی صنعتی که 22000 دور در دقیقه می باشد باعث گرم شدن کلکتور و سیم پیچی، کار مدوام بیشتر از نیم ساعت همیشه به جارو برقی صدمه می زند. اما در جارو برقی صنعتی اتوماتیک زمانی که کلید بر روی اتومات قرار میگیرد جا روبرقی به نوبت از موتورها استفده می کند و این باعث کارکرد بیشتر و طولانی مدت و عمر دستگاه می گردد. کیت اتوماتیک وضعیت را هر 20 دقیقه تغییر میدهد و هر موتور 20 دقیقه به حالت استراحت در می آید. این کار یعنی میتوانید با این جارو برقی بصورت دائمی کار کنید.

گزینه عالی جهت اماکن و محیط هایی که مکش دائمی مورد نیاز می باشد ، مانند خطوط تولید و همچنین نظافت اماکن با وسعت و مساحت زیاد.

قیمت 15,200,000 ريال مدل ( P82WD)

قیمت 18,200,000 ریال مدل ( P83WD )

دو موتوره تر و خشک اتوماتیک

فیلترقابل شستشو

دو و سه موتوره کارواشی

IMG_0541

دو و سه موتوره تر و خشک با لوازم کارواش

دو و سه موتوره تر و خشک با لوازم کارواش مدل  C82WD

جارو برقی صنعتی  کارواشی با دو موتور تر و خشک جهت استفاد در مصارف کاروش ها و همچنین کار گاههای تعویض شیشه تولید و طراحی شده است. در این دستگاه جارو برقی صنعتی لوله های فلزی و برس های صنعتی وجود ندارد. زیرا مورد استفاده این مشاغل قرار نمی گیرد. در بسته بندی های جاروبرقی صنعتی کارواشی لوازم اضافی و به نسبت آن قیمت لوازم حذف گردیده است.

لوازم جانبی جاوربرقی صنعتی کارواشی:

عبارت از لوله خرطومی 5/2 متری ، گوشه پاک کن ، برس گردگیر، مبل پاک کن و لوله باریک

قیمت 13,600,000 ریال مدل (C82WD )

قیمت 16,600,000 ریال مدل (C83WD )

آدرس دفتر مرکزی

تهران ، خیابان جمهوری ، بین شیخ هادی و پل حافظ ، ساختمان آلومینیوم ،طبقه نهم ، واحد 914 ، شرکت آذرجارو (آنا) ، کدپستی1139736461
تلفن های سفارش کالا : 66712979 و 66729371 – 021
نمابر : 66714906 – 021
پست الکترونیکی مدیریت Hojjatolla.Ahsani@gmail.com
سامانه پیامکی : 09107808288
آدرس سایت : www.anaclean.ir / info@anaclean.ir

آمار

  • 1
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 440,451
  • 26,908
  • 2,149
  • 52
طراحی سایت و بهینه سازی سایت :
تمام حقوق مادی و معنوی این اثر نزد این وب سایت محفوظ است و هر گونه کپی برداری از طرح و محتوای آن پیگرد قانونی خواهد داشت .

Parse error: syntax error, unexpected ''a:2:{i:3;' (T_ENCAPSED_AND_WHITESPACE), expecting ')' in /home/anaclean19/public_html/wp-content/uploads/wp-statistics/cache.php on line 535